Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Één van de de Poorten Gezichtserkenning van de Manieringang Turnstile DC24V Borstelmotor met Multifunctie
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Kantoortoegang 304 Roestvrijstalen Automatische Hoge Veiligheid Voetgangers Toegangscontrole Swing Barrier Speed Gate
| Dimensie: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weergavetype: | Facial Display LCD -scherm |
| breedte van de baan: | 55-130 cm |
Office Speed Lane Turnstile Card Finger Facial QR Code Tijd van aanwezigheid Beveiligingscontrole
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Grootte: | L1200*W200*H1000mm |
| Communicatie: | RS485 TCP/IP |
Van de LEIDENE Turnstile Vertoningsdriepoot Poorttaille Hoge TCP/IP Wiegand Rfid Access Pcb Board
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Doorgang: | enkele of bidirectionele pas |
| Armlengte: | 510 mm |
60cm Poort van de de Klepbarrière van de Steegrs232 de Gezichtserkenning
| Voeding: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm of op maat gemaakt |
Snelheidsslagboom Beweging Fabricage Winkel Swing Barrier Ondersteuning 600mm Breedte Deur Flap Toegangscontrole Draaikruis
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart |
|---|---|
| Open/Looptijd: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | TCP/IP |
Koppeling Antipassback 4 van de het Configuratieschermraad van de Deurentoegang Verre Open het Webserver
| Kaartcapaciteit: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID/IC-kaart, polsbandje |
| Detectie van leeskaartafstand: | <10 cm |
De aangepaste Kaart jat Automatische Driepootturnstile 304 Gediplomeerd Roestvrij staalce
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Automatische van de de Barrièrepoort van de Veiligheids Intelligente Klep ODM/OEM Intrekbare Gebruikersvriendelijk
| Naam: | Intrekbare Klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
De intelligente ESD Riem van de Poort Antistatische Pols met Toegangsbeheerhiv Kaartsoftware
| Monitor: | 8 inch |
|---|---|
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
| Controlesoftware: | Beschikbaar |

