Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
900mm de Brede van de de Barrièrepoort van de Kanaalingang van de de Menigtecontrole Automatische Optische Dubbele Vleugels
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
IP54 waterdichte Voet de Barrièrepoort van de Veiligheidsingang met Automatische RFID-LEIDENE Ditector
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
Hoge van de de Erkenningsrfid Klep van het Veiligheidsgezicht de Barrièrepoort
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
8 duimlcd Monitoresd Pedaal van de de Manchetvoet van het Poort Menselijke Lichaam het Uitvoerige
| Productnaam: | Esd Meetapparaatturnstile |
|---|---|
| monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
de Barrièrepoort van de kleuterschoolschommeling 600 - 900mm regelbare de richting van bi van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
304 Turnstile van de roestvrij staal Gezichtserkenning Veiligheidssysteem 600mm Passagebreedte
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
De Driepootturnstile van drie Passagemanieren Opkomst van de Poort de Biometrische Tijd Tweerichtings
| Productnaam: | semi-automatisch of volledig automatisch type tourniquet |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Waterdichte Esd van de Klepbarrière Poort Geautomatiseerde Voetcontroleur 90cm Breed Veiligheidssysteem
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Van de de Ingangsbarrière van het luchthavenToegangsbeheer van de de SystemenStreepjescode de Scannermechanisme IP54
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Van de de Stroomklep van het metro Hoge Verkeer de Barrièrepoort 304 Roestvrij staal Enige/Dubbele Kern
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |

