Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
Meerpalen van de douane de Hand Hydraulische Veiligheid, Blocker van de Roestvrij staal Automatische Weg
| Stroom: | AC220C/380V |
|---|---|
| Applicatie: | Ingang van het hotel, gebouwen, hoofdstraat, enz. |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 65°C |
Van het het Themapark van Nfckaarten de Driepootturnstile de Lezer For Counter Entrance van de Poortpassagier
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
RFID-de Driepootturnstile van de passageingang met Teller voor Fabriek/toerisme/de bouwhal
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,2 tweede |
8 inch LCD scherm ESD draaihek systeem met voetpedaal en polsband
| DIMENSIE: | L1200/1400xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Snelheidsslagboom Beweging Fabricage Winkel Swing Barrier Ondersteuning 600mm Breedte Deur Flap Toegangscontrole Draaikruis
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart |
|---|---|
| Open/Looptijd: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | TCP/IP |
De supermarktuitgang/de ingangshoge snelheid en het anti spoedalarm van het poortToegangsbeheer functioneren
| Productnaam: | Het mechanismepoort van de de LEIDENE tweerichtingsklepbarrière van RFID voor de bureaubouw museum |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Draaiende deur Optische driepoot turnstiles poort in sercurity voetcontrole
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
|---|---|
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0.2second |
| Passagebreedte: | 600mm |
Van de de Sensorcilinder van RFID/van IRL voet de barrièrepoort voor Woongemeenschap
| Grootte van product: | 1200*168*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Voetbarrièrepoort |
Van de de Veiligheidsbarrière van het verkeersparkeren van het de Poortvoertuig 24V gelijkstroom de Lezer van de Motorrfid
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
RFID-van de poort anti-Infrared van de schommelingsbarrière de klemfunctie voor de bouw van bureaur supermarkt
| Productnaam: | RFID-van de poort anti-Infrared van de schommelingsbarrière de klemfunctie voor de bouw van bureaur |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |

