Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Lange de Barrièrepoort van de levensduurschommeling, de Poortsystemen van de afstandsbedieningsnelheid met het wijzende op systeem van IRL
| Productnaam: | Lange de barrièrepoort van de levensduurschommeling met het wijzende op systeem van IRL in afstandsb |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De dubbele poort van de de Schommelingsbarrière van de motorafstandsbediening met vingerafdruk en RFID-lezer
| Productnaam: | De dubbele poort van de de Schommelingsbarrière van de motorafstandsbediening met vingerafdruk en RF |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Poort van de de Schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije, Zwemmende het wapenbarrière van de Zaalschommeling
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije voor Zwemmende Zaal en Geschi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Tweerichtings de Poort glijdende mechanisme van de Schommelingsbarrière/busstation voetveiligheidspoorten
| Productnaam: | Lange de barrièrepoort van de levensduurschommeling met het wijzende op systeem van IRL in afstandsb |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De volledig Automatische SS304-Barrière van de Driepootpoort met Zelf - controleer Programma
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Zelf - van de de Functieschommeling van het controlealarm van de de Barrièrepoort van de de Richtingsvertoning de Kaartlezer van Identiteitskaart
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 350*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Poort van de de Schommelingsbarrière van de kolom de Hand Enige Richting, de Barrière van het Supermarktwapen
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 168mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de de Wisselstroomklep van IP54 220v van de de Barrièrepoort Hoogte van de de Poorttaille de Elektronische Optische
| Productnaam: | De Poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Ce keurde Anti Meeslepende Klepbarrières 304 Roestvrij staal TCTP/IP, RS485 goed
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Infrarode de Barrièrepoort van de Stralen Elektronische Schommeling met Alarmfunctie voor Woongemeenschap
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

