Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Van de de Streepjescodetaille van de Qrcode de Hoogteturnstile voor Stadion/Gymnastiek/Bioskoop/Toneelgebied
| Productnaam: | QR-code barcodetourniquet |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Intelligente van de het Toegangsbeheerveiligheid van gelijkstroom 24V de Schommelingspoort, de Poorten van de Luchthavenschommeling
| Productnaam: | toegangsbeheerturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Driepootturnstile van het datatransportbesturing draaiende wapen Poort voor school supermaket post
| Productnaam: | De driepootturnstile van het datatransportbesturing draaiende wapen veiligheidsdeur voor school supe |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De biometrische Poort van de Schommelingsbarrière
| Grootte van product: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Toepassing: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
de Barrièrepoort van de kleuterschoolschommeling 600 - 900mm regelbare de richting van bi van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Intelligente voetgangersgrens
| Productnaam: | Snelheidspoortdraaier |
|---|---|
| Front LED-scherm: | Kan worden aangepast |
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
Turnstile van de het Systeemdriepoot van het roestvrij staalToegangsbeheer Poort van de Poort de Voetsnelheid
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
RFID-de Driepootturnstile van het Etiketteringssysteem Elektronische Poort voor Goedgekeurd Toeristence
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
Van de de Barrièrepoort van hoge snelheidsedestrian het Systeem van het het Roestvrije staalToegangsbeheer voor Restaurantzaal
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
De unieke Poort van de Hoge Normschommeling voor Openbare Gebieds Snelle Pas 40 Persoon Één Minuut
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

