Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
De unieke Poort van de Hoge Normschommeling voor Openbare Gebieds Snelle Pas 40 Persoon Één Minuut
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
De bureaubouw Automatische gecontroleerde toegangsturnstiles Taillehoogte
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Het Toegangsbeheerturnstile van Rfid van de GYMNASTIEK Automatische Kaart Poort, Turnstile Veiligheidsdeuren Sus304
| Maat: | 1200L*B280*H1000mm |
|---|---|
| Armlengte: | 510 mm |
| Applicatie: | Binnen/buiten met tent, gezelschap |
Vermaakpark barcode scanner draaibank
| Productnaam: | Qr-code Toegangscontrole-draaibord |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |
Optische van de de Barrièrepoort van de Sensoren0.6s Intrekbare Klep Antitailgating
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
Het Zwembad van het Convenietgebruik/Turnstile van de Gymnastiekdriepoot Poort, Armbandlezer
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Armbanddriepoot Poort |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
De voetpoort van de de Schommelingsbarrière van de Verkeers Draagbare ingang
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Poort van de de Thermische Weergave de Voetschommeling van 10mA SUS304 SDK
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
ESD Driepootturnstile Toegangsbeheersysteem met Voetpedaal & van de 8 Duimcomputer ESD Teste Poorten
| Productnaam: | Esd Driepootturnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Geen van de Tentoonstellingshall swing barrier gate with van de Lawaaibibliotheek Gezichtserkenning/RFID-Kaart
| Passagebreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Tentoonstellingshal Turnstile Gate |

