Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Tailgating van de Veiligheidspoorten van de Alarmdriepoot Semi Automatisch Goedgekeurd Ce
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | Bedrijf, hotel, luchthaven |
| ODM/OEM: | Toegelaten |
Van de de rol draaiende snelheid van RFID automatische de poortturnstile in openlucht openbare dienst
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
| Passagebreedte:: | ≤600 mm |
De temperatuur ontdekt de Infrarode Poort van de de Schommelingsbarrière van de Koortscamera
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
de openlucht Gezichtsbarrières van het de Schommelingswapen van de Erkenningsthermometer Infrarode
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
TCP/IP de poort van de schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk in toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | TCP/IP de poort van de schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk in toegangsbeheersysteem |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Eersteklas Glasbreedte 900 mm-de Poort van de Schommelingsbarrière met Kaartlezer
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Één van de de Poorten Gezichtserkenning van de Manieringang Turnstile DC24V Borstelmotor met Multifunctie
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
De intelligente ESD Riem van de Poort Antistatische Pols met Toegangsbeheerhiv Kaartsoftware
| Monitor: | 8 inch |
|---|---|
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
| Controlesoftware: | Beschikbaar |
De klepbarrière van de smartcard rfid lezer met acrylglasvleugel in toegangsafstandsbediening
| Productnaam: | De klepbarrière van de smartcard rfid lezer met acrylglasvleugel in toegangsafstandsbediening |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Muntstuktoegang en de barrièrepoort van de Streepjescodeklep van het beheersysteem van de bezoekeretikettering
| Productnaam: | Muntstuktoegang en de barrièrepoort van de Streepjescodeklep van het beheersysteem van de bezoekeret |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |

