Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
De Driepootturnstile van drie Passagemanieren Opkomst van de Poort de Biometrische Tijd Tweerichtings
| Productnaam: | semi-automatisch of volledig automatisch type tourniquet |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
De draagbare 90cm Poort van de de schommelingsbarrière van het ingangskanaal optische/poort van de Zwaar Verkeers de cilindrische snelheid
| Grootte van product: | hoogte 1000 mm, diameter 168 mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De slimme poort van de Schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk voor de bouw van Beheer
| Productnaam: | De slimme poort van de Schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk voor de bouw van Beheer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Van de de Stroomklep van het metro Hoge Verkeer de Barrièrepoort 304 Roestvrij staal Enige/Dubbele Kern
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Rode Geleide Blocker van de Verkeerslicht automatisch Hydraulische Weg met het Toenemen Voertuigblocker
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
5 meter Lange Road van Bandspike barrier automatic remote control LEIDEN van Spike Barrier With Licht
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Poort van de de veiligheidsschommeling van de ingangscontrole de voet met LEIDENE tellende functie
| Productnaam: | Turnstile van de ingangscontrole de poort van de schommelingsbarrière met LEIDENE tellende functie |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Op zwaar werk berekende volledig Automatische Blocker IP54 van de Veiligheidsweg de Barrièresveiligheid van het Staalvoertuig
| Bedrijfstemperatuur: | -50°C~75°C |
|---|---|
| Up of down tijd: | 3 tot 6 seconden (kan instelbaar zijn) |
| Beschermingscijfer: | IP54 |
RFID-de lezer Swing Barrier Gate van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en bureau de bouw
| Productnaam: | De poort van de schommelingsbarrière met RFID-de lezer van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en b |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Meerpalen van de douane de Hand Hydraulische Veiligheid, Blocker van de Roestvrij staal Automatische Weg
| Stroom: | AC220C/380V |
|---|---|
| Applicatie: | Ingang van het hotel, gebouwen, hoofdstraat, enz. |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 65°C |

