Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Openlucht Waterdicht 304SS Voet de Controlesysteem van taille Hoog Poorten
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Intelligente QR-codelezer Barrière Draaipoort Gezichtsscanner Voetganger Kanaalbarrière
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Professionele Gezichtsturnstile Veiligheidssystemen, de Machine van de Vingerafdrukopkomst
| Gezichtscapaciteit: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit:: | 2000 |
| Logboekencapaciteit: | 100.000 |
Sterke Enige van de de Barrièrepoort van de Steegschommeling Anti het Snuifjefunctie voor Bagagetoegang
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Van de de Ingangsklep van de gezichtsopsporing IP54 0,6 Tweede ESD de Barrièrepoort
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
|---|---|
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
8 duim 304 Roestvrij staalesd ESD van het PoortToegangsbeheer Meetapparaatpoort
| Naam van het product: | ESD Turnstile Poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Biometrische Draaihek Poort 0.6s Snelheid 40 Personen/Min
| Schuifsnelheid: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | AC 100-240V |
| rijstrookbreedte: | 50 cm, 60 cm (of aangepast 70-90 cm) |
Blocker van de luchthaven Hydraulische Weg 3 Meterlengte de Wegblocker van de 220 Voltveiligheid
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
De hydraulische IP68-Poort van de Parkerenbarrière voor Commerciële Gebouwen
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Voertuig Antiterrorist Hydraulic Road Blocker voor Overheid, Gevangenis, Militair Gebied
| Grootte: | Norm: L 2500* W 920* H 760 mm, kan ook douanelengte zijn overeenstemmend de plaatssituatie |
|---|---|
| Beschermingsrang: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |

