Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Zeilbootvormige snelheidspoort Turnstile toegangspoort Veiligheidspoort voor veiligheids toegang & Eixt Control
| Naam van het productMethode van controle: | China Speed Gate |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paren afhankelijk van lengte |
| Type: | Volledig automatisch |
Hoge de Poortturnstile van de Veiligheids Brushless Snelheid
| Productnaam: | De Poort van de schommelingssnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70kg |
De Barrièrepoort van de Supermaretschommeling met tegen/automatische schommelingspoort voor Lastenbeheer
| Productnaam: | Schommelings glijdende poort met teller voor supermaret en Lastenbeheer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
De elektro mechanische Tegenpoort van de Schommelingsbarrière voor toerisme en GYMNASTIEK
| Productnaam: | De elektro mechanische Tegenpoort van de Schommelingsbarrière voor toerisme en GYMNASTIEK |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Werkomgeving: | Werkomgeving: binnen/openlucht (met een tent over) -10℃~70℃ |
Van de het Identiteitskaartlezer van streepjescodeic het verantwoordelijke beheer van Security Entrance Gates
| Productnaam: | Van de het Identiteitskaartlezer van streepjescodeic van het de schommelingsschot van Automatic de |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Ingang en Uitgangs Automatisch de Poort Intelligent Roestvrij staal van de Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Halve Turnstile van de de Schommelingspoort van het Hoogte Veelvoudige Lees-schrijfapparaat Knoop Met afstandsbediening
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Poort van de de Schommelingsbarrière van Dual Core de Tweerichtings Automatische, Elektrische Schommelingspoort met Communicatie interface RS485/232
| Naam: | de automatische poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
De slimme poort van de Schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk voor de bouw van Beheer
| Productnaam: | De slimme poort van de Schommelingsbarrière met RFID-kaart/vingerafdruk voor de bouw van Beheer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De volledige Automatische Intrekbare Poort van de Klepbarrière met het Signaalinterface van RS485 & van het Relais
| Productnaam: | De intrekbare Poort van de Klepbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |

