Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Buitenactiviteit volledig automatisch schommelturnickel qr poort turnickel ticket barcode één barrière
| Toegangscontroletype: | IC-kaart, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
QR-code RFID-lezer Toegangscontrole Draaiwielpoort Voetgangerscontrole
| Productgrootte: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Aanpasbare gezichtsherkenning schommeldraaier voor toegangscontrole voor voetgangers
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| grootte: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Productnaam: | Gezichtsherkenning Swing Turntile |
Automatische halfhoog draaihek met roestvrij staal 304 IP54 bescherming en 0,4s barrière open/sluit tijd
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
OEM Logo Sliding Turnstile/QR-codeturnstile Deur/de Barrièrepoort van de Veiligheidsschommeling/voor Openbare Hal
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Van de de schommelingspoort van de Swinglaneveiligheid Turnstiles van de de barrière Halve Hoogte met QR-codelezer
| Productgrootte: | 140 * 30 * 100 CM |
|---|---|
| NW: | 60 kg |
| GW: | 70 kg |
4 van het de Temperatuurgezicht van de passagesteeg de Opsporingsesd de Poort van de Klepbarrière
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
980mm van de de Klepbarrière van Hoogtebi Richting van de de Poortveiligheid de Metroturnstile
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Het Roestvrije staalturnstiles van IP54 304 Intelligente Veiligheidssystemen
| Productnaam: | Esd Klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Communicatie Verbinding: | RS485 communicatie Modulenorm. |
Sterke Enige van de de Barrièrepoort van de Steegschommeling Anti het Snuifjefunctie voor Bagagetoegang
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |

