Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Turnstile van de de Gevangenis hoge volledige hoogte van Indonesië barrière één spooringang
| Productgrootte: | 1630(L)*1500(B)*2300(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
De Barrièrepoort van de Toegangsbeheerklep, de intrekbare voetklem van de barrières Infrarode inductie
| Productnaam: | Poort van de de Klepbarrière van de faciliteitenveiligheid de intrekbare met de Infrarode functie va |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
Hoog Veranderlijk de Barrièrepoort Aangepast Geleid Licht van de Veiligheidsklep
| Productnaam: | Hoge de Barrièrepoort van de Veiligheidsklep |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Waterdichte Esd van de Klepbarrière Poort Geautomatiseerde Voetcontroleur 90cm Breed Veiligheidssysteem
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
De antilezer Pedestrian Flap Barrier, elektronische turnstiles van de staartveiligheid RFID voor de Bouw van Passage
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Prestige QR/Turnstile van de Streepjescodescanner
| Productnaam: | QR / Barcode Toegangscontrolepoort |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Van de de Klepbarrière van TCP IP van de de Poorttaille Tweerichtings Turnstiles van het de Hoogteroestvrije staal
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
De biometrische Barrière van de Toegangsbeheerklep, Volledige Automatische Barrièrepoort voor Bibliotheek/Theater
| Naam: | Barrièrepoort voor Bibliotheek |
|---|---|
| grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
De Poort van de de Klepbarrière van de borstelmotor voor Bureau/het Ziekenhuis die Automatische Systementurnstiles bouwen
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
De Barrièrepoort van de passage optische Klep, turnstile van de de Bus half hoogte van bi richting correct Alarm
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |

