Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
RFID-de Driepootturnstile van het Etiketteringssysteem Elektronische Poort voor Goedgekeurd Toeristence
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
Turnstile van het mechanismeToegangsbeheer Driepootturnstile de Lezer Entrance And Exit van de Poortstreepjescode
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Lichte van de de pijlerdeur van de plichts visuele identificatie van de het ontwerp verre snelheid Turnstiles van de de veiligheids Halve Hoogte met ingangsscanner
| Toegangscontrole: | barcodescanner, gezichtstemperatuurdetectie |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min. (IC-kaart) |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
Vingerafdruk en van RFID Halve Hoogteturnstiles systemen, Semi autostationturnstile
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Één van de de Poorten Gezichtserkenning van de Manieringang Turnstile DC24V Borstelmotor met Multifunctie
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Elektromagnetische turnstile de code qr deur van de mechanismescanner open voor universitair kanaal
| IP: | 54 |
|---|---|
| Richting: | Regelbare bi-richting |
| Vleugelspaneel: | acrylmateriaal, kleur optioneel |
Thermische van de de Erkenningsdeur van het Scannergezicht het Toegangsbeheerturnstiles Met Camera maken Omheiningsbarrière waterdicht
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
Van de de Premiekwaliteit van de openbare gebouwenhal turnstiles van de de Buistype gehandicapte toegang prijs
| Productnaam: | Kleur stalen wachthuisje |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | Kleurstaal |
Ingang & Uitgangsturnstiles van het DriepootToegangsbeheer van de het Identiteitskaartvingerafdruk van IC Symbolisch ESD Meetapparaat
| puntnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
304 het Gezicht Reconganation van de roestvrij staalrfid Vingerafdruk allen in Één Overheidsprojecten
| Productnaam: | Turnstile van het hoge snelheidsspoor |
|---|---|
| (Vlakke) afmetingen: | 3000*300*1000mm of cusotmzied |
| Gewicht: | 350kg |

