Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Professioneel Automatisch Klepturnstiles Poortenroestvrij staal 304 voor 3 Meter Lange Ingang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Mechanisme Draai-stijl Elektrische Baffle Gate Draaibaar Met Vingerafdruklezer
| Kleur: | Roestvrij staal geborsteld / poedercoating |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
De hoogteturnstile van Ce Gediplomeerd ESD RFID Intelligent half Toegangsbeheer
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Waterdicht woonhuis Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate voor gym
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
De poortdriepoot van het dalingswapen tuenstile met RFID-de vingerafdruk van de lezersstreepjescode en ESD
| MOTOR: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Werkomgeving: | Werkomgeving: binnen/openlucht (met een tent over) -10℃~70℃ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
60cm Poort van de de Klepbarrière van de Steegrs232 de Gezichtserkenning
| Voeding: | AC100V-240V |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm of op maat gemaakt |
Standaard Zilveren van de de Poortetikettering van de Schommelingsbarrière Systeem 600mm Wapenlengte
| Frequentie: | 50Hz of 60Hz |
|---|---|
| Vochtigheid: | 0-95% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
SUS304 van het de Poortgezicht van de klepbarrière de Erkenning van de de Vingerafdrukcode voor Geschiktheidscentrum
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
Biometrische Draaihek Poort 0.6s Snelheid 40 Personen/Min
| Schuifsnelheid: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | AC 100-240V |
| rijstrookbreedte: | 50 cm, 60 cm (of aangepast 70-90 cm) |

