Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
RFID controleerde semi automatisch driepootturnstile mechanisme met Turnstile Motor
| Dik van staal: | 1,5 mm of aangepaste desgin |
|---|---|
| Drie gerolde arm: | 51cm lang |
| Type: | Volledig automatisch |
Elektronische het Toegangsbeheerturnstiles van de Schommelingsbarrière met Tegensysteem van de Veiligheids het Thermische Scanner
| Grootte van product: | 1400 mm * 310 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Richting: | zowel binnenkomst als bestaan |
| Breedte van het pad: | 600 mm |
Voetturnstiles van de taillehoogte afstandsbedieningen draadloos alarmsysteem
| Productnaam: | de voetpoort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Geen Turnstile van de Aanrakings Gezichtserkenning
| licht vullen: | Infrarood, LED-lichten |
|---|---|
| Oplossing: | 1280 * 800, helderheid 400cd |
| Weergavescherm: | 8-inch LCD scherm |
Voetrs485-de Barrièreturnstile van de Veiligheidsklep, 304#-de Barrièresysteem van de Roestvrij staalpoort
| Naam: | Beveiligingsklep tourniquetbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketmaat: | 1480/1280*370*1070mm |
Hoge veiligheid snelle automatische systemen snelheid poorten binnen en buiten grote doorgang voetgangerscontrole
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | 1400*530*1000 mm |
| Naam van het product: | Automatische systemen snelheidspoorten |
Automatische van de de Barrièrepoort van de Veiligheids Intelligente Klep ODM/OEM Intrekbare Gebruikersvriendelijk
| Naam: | Intrekbare Klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Gym Check in draaibank met qr en barcode lezer Swing Entrance Draaibank Voor toegangscontrole stadion
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart, QR -code |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232 |
Gaan Turnstiles van het gepaste kleur Witte Toegangsbeheer snel de Snelheidspoort over van de Schommelingsbarrière
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Geleide directe dubbele van de het kanaalpoort van de qrlezer het Toegangsbeheerturnstiles antitailgating
| Productnaam: | Android 2D Barcode Scanner Draaibord |
|---|---|
| Type: | Semi -automatisch |
| Sollicitatie: | Buiten binnen |

