Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Thermische Turnstiles van het hoge Prestatiesgezicht Volledige Hoogte 1600mm Gemotoriseerd Automatisch Systeem
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1500*W200*H1000mm |
Tweerichtings Voetdriepootturnstile Poort met Toegangsbeheersysteem/LEIDEN Indicatorlamp/Alarmlicht
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Beheer van de menigte Paspoort scannen draaibank
| breedte van de baan: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Snelheid passeren: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
304 RVS draaihek met gezichtsherkenning
| Passagesnelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Breedte van het kanaal: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
Turnstiles van de lage Kosten Elektronische Volledige Hoogte, Turnstile van de Douanegrootte Veiligheidssystemen
| Maat: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 ((H)) mm ((kan aangepast worden) |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Pakket: | Pakket krat, 7CBM |
Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
304 van de de Barrièrepoort van de roestvrij staaldriepoot van de de Brugstijl het Ontwerp/de Scannervensters Voetpoort
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
Vingerafdruk Volledig automatische schommelende draaibank Barrière Menigte toegang voor luchthavens
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Halve van de de Klepbarrière van het Hoogte Infrarode toegangsbeheer de Poort Handkaart die Turnstile verzamelen
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |

