Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Autoschommelingsturnstile Richting Gehandicapt de Toegangscontrolemechanisme van Barrière Openluchtbi
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Antitailgating SS316 Cilindrische Schommelingsturnstile RS485
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
De auto verandert de Schommelingsturnstile van Veiligheidsrfid de Motor van de de Detectorgelijkstroom 24V Borstel van Flexiable IRL van plaats
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Snelle snelheid die metro de Poort van de Klepbarrière met automatische het Terugstellenfuncties overgaan
| Productnaam: | Snelle snelheid die metro de Poort van de Klepbarrière met automatische het Terugstellenfuncties ove |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Wapenmateriaal: | Acryl of zacht wapen |
Dubbele Biometrische Turnstile van de Kernvingerafdruk Poort, Snelle de Barrièreturnstile van de Pasklep met Software
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Tegen Automatische Poort 304 van de Klepbarrière Rang Acrylglas met Vingerafdrukslot
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Intelligente automatische toegangscontrole tourniquets Waterdichte IP54 voor Subway Pretpark
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Office Speed Lane Turnstile Card Finger Facial QR Code Tijd van aanwezigheid Beveiligingscontrole
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Grootte: | L1200*W200*H1000mm |
| Communicatie: | RS485 TCP/IP |
Turnstile van de roestvrij staal Elektropoort het Toegangsbeheersysteem van de ingangsvingerafdruk
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,6 tweede |
De muntstuk In werking gestelde Toilet en busdriepootturnstile knoop van de Poortafstandsbediening
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Outputsignaal: | standaardrelaissignaal |

