Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Het Toegangsbeheerturnstile van de mechanismekern met Vingerafdruk Gezichtslezer
| Grootte van product: | 1300*200*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
304 roestvrijstalen draaibank toegangscontrole met 0,4s barrière open/sluit tijd en RS485 communicatie voor 30-40 personen/min
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, gezichtsherkenning |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
Voetbal Uitgang Elektrische Volledige Hoogte Draaikruizen
| Dimensie: | 1500 (L) * 1350 ((W) * 2300 (H) |
|---|---|
| Controletype: | handmatig of elektrisch automatisch |
| Ingang: | enkel- of dubbelgangkanaal |
Turnstile van de kaartjesdriepoot datatransportbesturing die met hs code en FRID-kaart voor toneelvlek overgaan
| Productnaam: | Driepootturnstile voor Gymnastiek |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70KG |
De aangepaste Kaart jat Automatische Driepootturnstile 304 Gediplomeerd Roestvrij staalce
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Ethernet/de Scannerturnstile van de Gezichtserkenning van WiFi Thermische met Thermische Camera Factory Company Toepassing
| Gezichtsdetectie: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| Grootte van de draaibank: | 1200 x 300 x 1000 mm |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
WIFI-van de de Opkomstmachine van de QR Codevingerafdruk van de het Gezichtserkenning de Temperatuurscanner
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Applicatie: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
7 van de de Opkomstmachine van de duimip66 de Biometrische Tijd Terminal van de het Gezichtserkenning
| Gezichtsdetectie: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB -poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Volledig automatische gezichtsherkenning draaibank voor school RFID-kaart Bidirectionele
| steeg: | Breedte 600-900 mm Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
| Sollicitatie: | Binnen / Buiten |
Op maat gemaakte LANE Breedte 600-900mm Gezichtsherkenning Halfautomatische draaibank met afmetingen 1200*280*1000mm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| steeg: | Breedte 600-900 mm Op maat |
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |

