Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Volledig automatische gezichtsherkenning draaibank voor school RFID-kaart Bidirectionele
| steeg: | Breedte 600-900 mm Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
| Sollicitatie: | Binnen / Buiten |
Corrosiebestendige Roterende Tegen Biometrische Turnstile van de Toegangsdriepoot met Metro het Systeem van Rfid
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Uitgangs Biometrische Gezichtsturnstile van de de Hoogtetourniquet RFID van Ingangssystemen Halve de Kaartlezer
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Ce 120 Gr.-Turnstile van het Omwentelings Volledig/half Hoog Enige Kanaal Op zwaar werk berekend Mechanisme
| Productgrootte: | 1500 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Type: | Eenmalige ingang |
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
Office Access-Controleturnstiles 60cm Turnstile van de de Klepbarrière van de Passagebreedte
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Enige het Kaartjesbarrière van de gezichtserkenning/Bi Richting met Vingerafdrukerkenning
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
Van de de machinestreepjescode van het roestvrij staal volledige automatische kaartje de driepootturnstile voor Spaanse canime
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| LCD het schermgrootte: | 7“ |
| Type: | Eenkernige, semi-automatische of volledig automatische besturing |
Turnstile van de de Klepbarrière van de Toegangsbeheerstreepjescode de Raad van de de Motorcontrole van Schotdeuren
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
Zoemer Alarm Fastlane Turnstiles Borstelloze servomotor Vingerafdrukscanner voor kantoor
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Van het de Opkomstsysteem van LINUX het Elektronische Toegangsbeheer van de het Gezichtserkenning Slimme Biometrische
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |

