Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Volledige Automatische de Poorttoegang van de Schommelingsbarrière met Correct/Licht Alarm tot het Verhinderen van Onwettige Indringer
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Brug intelligente draaibarrièrepoort |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
Van de de Schommelingspoort van de taillehoogte Turnstile 90CM wijd de Comfortabele Vrije Toegang van de Kraankaarten van de Pasbibliotheek
| Type: | enkele motor en dubbele motoren |
|---|---|
| Toegangsbreedte: | 550~1200mm |
| Dimensie: | 1400 * 200 * 1000 mm |
Muntstuk of de Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstile Poorten van de Ingangsuitgang voor Openbaar Gebied
| Punt: | Gat-310 |
|---|---|
| Versie: | semi automatische/volledige automatisch |
| Brutogewicht: | 75kg |
Bi Richtingturnstile van de Snelheidspoort met Gezichts Communicatie van Lezerstcp IP Streepjescode
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
OEM Logo Schuifdraai / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate voor de openbare lobby
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
Barcode Qr-code Tripod toegangscontrole draaibanden
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |
De Streepjescodecontrole van de geschiktheidsclub in Turnstile van de Snelheidspoort, Turnstile van de Bureauschommeling
| Openingstijd: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| vleugelmateriaal: | Acryl |
Voet Gezichtserkenningsturnstile Automatisch Bi Richting voor de Bureaubouw
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Veiligheid van het Toegangsbeheerpoorten van de gezichtserkenning de Voetvoor Metroluchthaven
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |

