Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Elektronische Turnstile van Toegangsbeheerrfid Barrière met Smart Card
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
de voetturnstiles van de controle Volledige automatische Halve Hoogte pijl van de het systeemrichting van de poortbarrière
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
Kantoortoegang 304 Roestvrijstalen Automatische Hoge Veiligheid Voetgangers Toegangscontrole Swing Barrier Speed Gate
| Dimensie: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weergavetype: | Facial Display LCD -scherm |
| breedte van de baan: | 55-130 cm |
Intelligente roestvrije turnstile van de de klepveiligheid van de poort tweerichtings halve hoogte de kaartlezer van de deurtoegang
| Maat: | L600*B300*H1000mm |
|---|---|
| Type: | Enkele kern |
| Doorgangssnelheid: | 35 personen/min |
Van het het IdentiteitskaartToegangsbeheer van Outdoor&Indooric Geschilderde de Schommelingspoort, Eersteklas Schommelingspoort
| puntnaam: | Geschilderde Schommelingspoort |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Verpakking Details: | het geval/het krat van carton+wooden |
Van de de Codeschommeling van bi het Richting Voetqr Turnstile van de de Barrièrepoort Systeem van de Pijlerdeur voor Gymnastiek
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| POOL-GROOTTE: | diameter 168 mm; hoogte 1050 mm |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
Eersteklas Glasbreedte 900 mm-de Poort van de Schommelingsbarrière met Kaartlezer
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Veelvoud Gelezen Volledige Automatische Poort 304 van de Schommelingsbarrière Roestvrij staal 304
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière/Schommelingsturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Al elektrische mechanische roterende tripodHalf Hoogteturnstiles poort voor fabriekspost
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,2 tweede |
De Barrièrepoort van de ingangsschommeling met RFID-Kaartlezer And Software Management
| Productnaam: | Draaitourniquet van het brugtype |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

