Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Van de de Barrièrepoort van de hoge snelheidsveiligheid Automatische Elektro het Dropboxturnstile voor Buitendeur
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
De Barrièrepoort van de ingangsschommeling met RFID-Kaartlezer And Software Management
| Productnaam: | Draaitourniquet van het brugtype |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
110 van de volledige automatische Hs turnstile van de codedriepoot streepjescodevolts scanner voor stadion
| Armlengte: | 51 cm |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~+75℃ |
| Maximale toegangsbreedte: | 600 mm |
Supermarkt Bi richtingturnstile ingangssystemen door Infrarode Inductie
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Dubbele RFID-Kaartlezer Tripod Turnstile Gate, de oplossingen van de ingangscontrole
| Huisvestingsmateriaal: | standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Het Toegangsbeheerturnstile van Rfid van de GYMNASTIEK Automatische Kaart Poort, Turnstile Veiligheidsdeuren Sus304
| Maat: | 1200L*B280*H1000mm |
|---|---|
| Armlengte: | 510 mm |
| Applicatie: | Binnen/buiten met tent, gezelschap |
Zilveren Turnstile van Kleurenttripod Poortsus Veiligheid Drie Metaalstaven 110~240 V AC
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
Dubbele van de het kanaal elektro veilige bibliotheek van de deurtoegang tweerichtings de ingangsturnstile met streepjescode rfid zet om
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Het hoogtepunt motoriseerde duurzame hoge veiligheidsnfc turnstile poort met armband voor bus of toilet
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
tweerichtings de ingangsturnstile van de kanaal elektro veilige bibliotheek met streepjescode rfid interface
| Gebruikswerkingsgebied: | Woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

