Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
De gehandicapten slingeren Barrièrepoort 304 Roestvrij staal voor Luchthavenmetro
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
De multifunctionele van de de Barrièrepoort van de Toegangsbeheerklep controle van de de passageingang voor Openbare ruimte
| Naam van het product: | De Barrièrepoort van de Toegangsbeheerklep |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*300*1070 mm |
De hoogteturnstile van Ce Gediplomeerd ESD RFID Intelligent half Toegangsbeheer
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Voetrs485-Veiligheidsstreepjescode/Qr-Codescannerturnstile voor Toeristengebied, Museum, Bioskoopingang
| Productnaam: | De Scannerturnstile van de Qrcode |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Het werk voltage: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Van de de Barrièrepoort van de hoge snelheids het Servo Slanke Schommeling van de de Gymnastiek Volledige Hoogte Systeem van de het Gezichtserkenning
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |
Ingang & Uitgangsturnstiles van het DriepootToegangsbeheer van de het Identiteitskaartvingerafdruk van IC Symbolisch ESD Meetapparaat
| puntnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Volledige Automatische Tweerichtings de Poortveiligheid van de Schommelingsbarrière voor Supermarkt 120 - 160 mm-Breedte
| Grootte van product: | diameter: hoofdpaal: Φ168 mm hoogte: 1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 85KG/set |
Openlucht Waterdichte IP67-de Schommelingsturnstiles van het GraadToegangsbeheer, Geschilderd Turnstile met Kleur
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Bouwend Turnstile van de de Schommelingspoort van de Tijdopkomst, jat de Poortsystemen van de Kaartsnelheid
| Productnaam: | De Schommelingspoort van de tijdopkomst |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Verticale de Schommelingsbarrière van de veiligheidsingang met Regelbaar Schommelingswapen voor Gehandicapten
| Productnaam: | Verticale Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 45Kg |

