Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Van de de Stroomklep van het metro Hoge Verkeer de Barrièrepoort 304 Roestvrij staal Enige/Dubbele Kern
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Van de het Roestvrije staal Tweerichtingsklep van de taillehoogte de Barrièrepoort, RFID-Barrière van de Auto de Automatische Klep
| Productnaam: | 304 Staineless-de Barrièrepoort van de Staalklep |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Vingerafdruk Geautomatiseerde Poortsystemen
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Woningmateriaal: | binnenlands standaard 304# roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Op maat gemaakte OEM-beveiligingspoort met draaischijf, enkelvoudige poort, 304 standaard roestvrij staal
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Verticale beveiliging Draaiwielpoort RFID-kaart Open vracht Ruitvrij staal Door op maat
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Voetrs485-de Barrièreturnstile van de Veiligheidsklep, 304#-de Barrièresysteem van de Roestvrij staalpoort
| Naam: | Beveiligingsklep tourniquetbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketmaat: | 1480/1280*370*1070mm |
De intelligente ESD Riem van de Poort Antistatische Pols met Toegangsbeheerhiv Kaartsoftware
| Monitor: | 8 inch |
|---|---|
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
| Controlesoftware: | Beschikbaar |
Ce-turnstile van het de vingerafdruktoegangsbeheer van het certificaat tweerichtings volledige automatische roestvrije staal
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/TCP/IP |
| Dimensie: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |
RFID-de lezer Swing Barrier Gate van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en bureau de bouw
| Productnaam: | De poort van de schommelingsbarrière met RFID-de lezer van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en b |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Elektrische beveiliging ESD checker deur
| Schermformaat weergave: | 8 inch |
|---|---|
| Voeding: | 220 / 110 V ((AC) |
| Mededeling: | RS485 |

