Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
600-900 mm Lane Custom Gezichtsherkenning Draaien voor Indoor / Outdoor toepassingen
| Toepassing: | Binnen/Openlucht |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |
IP54 Vingerafdrukstift voor statief
| Productnaam: | vinger afdrukken statief draaischijf |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstiles van de lage Kosten Elektronische Volledige Hoogte, Turnstile van de Douanegrootte Veiligheidssystemen
| Maat: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 ((H)) mm ((kan aangepast worden) |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Pakket: | Pakket krat, 7CBM |
1630*1500*2300mm Enige Turnstile Poort/SS Bi Richtingturnstile
| Grootte van product: | 1630*1500*2300mm (MM.) |
|---|---|
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
| materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
RS485 automatische Turnstile Toegang voor Gevangenissen/Markt/Hotel/Overheid Builing
| Grootte van product: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) mm of maat |
|---|---|
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
3 miljoen Keer Automatische Systementurnstiles, de Duurzame Poorten van de Veiligheidstoegang
| Sollicitatie: | Stadion, openbaar gebied, park, kantoorgebouw, club, enz |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Grof gewicht: | 70 kg |
Hoge Turnstile van de de Vormschommeling van de Veiligheidsboot met het Toegangsbeheersystemen van RFID
| Productnaam: | Hoge turnstile van de veiligheidsschommeling |
|---|---|
| Gewicht: | N.W 90kg/pc |
| GROOTTE: | 1400*250*1000mm |
Op zwaar werk berekende Automatische Optische Turnstiles Turnstile van de Snelheidspoort voor Hoge Beëindigenscènes
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Kantoorgebouw QR-code tourniquet NFC-kaartlezer Swing tourniquet Gate
| Maat: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Semi-automatische heup-hoogte draaikruis
| Productnaam: | Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

