Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Aangepaste Turnstile van de de Controle Volledige Hoogte van Rfid Acess Poort voor Ingang en Uitgang
| Grootte van product: | 1630*1500*2300mm (MM.) |
|---|---|
| Pakket: | 3 kratpakketten, 7CBM |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal/316 roestvrij staal /202 roestvrij staal |
De Driepootturnstile van de Rfidkaart Poort met Teller voor het Systeem van Bezoekermagement
| Productnaam: | Driepootturnstile Poort met Teller |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70KG |
M1 Turnstile van Pedestrian Vertical Tripod van de Kaartlezer Draagbaar PoortToegangsbeheer
| Type: | verticale driepootturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420mm (l) * 330mm (w) * 980mm (h) |
| Pakketgrootte: | 500mm (l) * 410mm (w) * 1060mm (h) |
Ingang & Uitgangsturnstiles van het DriepootToegangsbeheer van de het Identiteitskaartvingerafdruk van IC Symbolisch ESD Meetapparaat
| puntnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Turnstiles van het het IdentiteitskaartToegangsbeheer van IC van de biometrievingerafdruk 40 Personen/Min
| Productnaam: | Toegangsbeheerturnstile/Klepturnstile |
|---|---|
| Artikelnummer: | Gat-201 |
| Brutogewicht: | 80KG/PC |
Zoemer Alarm Fastlane Turnstiles Borstelloze servomotor Vingerafdrukscanner voor kantoor
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Office Gym 40 - 60p/M draagbare tourniquets doorgang gezichtsherkenning tourniquet
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
RFID-Turnstile Turnstile van het de Gymnastiek Autoterugstellen van het PoortToegangsbeheer Barrièrepoort met geringe geluidssterkte
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Volledig automatische gezichtsherkenning draaibank voor school RFID-kaart Bidirectionele
| steeg: | Breedte 600-900 mm Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
| Sollicitatie: | Binnen / Buiten |
De Schommelingsturnstile van het thermostaatsysteem het Toegangsbeheerbrug van de Poortvingerafdruk
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

