Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Volautomatische RFID-draaikruis
| Productnaam: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Elektronische Turnstile van Toegangsbeheerrfid Barrière met Smart Card
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Toegangsbeheerturnstile voor de Bureaubouw/Hotel/Luchthaven/Gemeenschap
| Productnaam: | Turnstile voor de Bureaubouw/Hotel/Luchthaven/Gemeenschap |
|---|---|
| Brutogewicht: | 70KG |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 of roestvrij staal 316 |
110 Volts 510mm Wapen 20W SS304 Turnstile van de 1 Meterdriepoot Poort
| Materiaal: | 304 het roestvrije staal, dikte is niet minder dan 1.3mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Armlengte: | 510 mm |
RFID-Turnstile van de de LEIDENE Halve Hoogtepoort van Ditector Elektronische Teller voor het Toilet van de Opslagsupermarkt
| Grootte van product: | 1400 (L) * 290 (B) * 1000 (H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Falf-hoogtetourniquet met enkele toegang |
Voetdriepootturnstile Poort volledig Automatisch Toegangsbeheer 3 Wapen voor Stadion
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Automatisch Veiligheids Draaiend Turnstile Enig Steeg Biometrisch Toegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Automatisch Vingerafdrukturnstile de Poortrfid Toegangsbeheer van de Klepbarrière voor Banken/Hotels
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Het semi automatische Driepootturnstile Systeem van het PoortToegangsbeheer met RFID-Lezer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
De Hoogteturnstile van de 50000 Gezichtscapaciteit de Volledige Erkenning van het PoortToegangsbeheer voor Bank
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |

