Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
qr turnstile van de het toegangsbeheersport van de codedeur erkenning van het temperatuur rfid de veelvoudige gezicht voor gymnastiekingang
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Dik 1.5mm TCP/IP slimme esd van toegangselectrics de hoogteturnstile van de ingangs enige taille met nfcveiligheidssysteem
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Hoge Shenzhen - van de de poortmoeilijke situatie van het kwaliteits voettoegangsbeheer rotatie bewapent turnstile achter elkaar met fours het draaien
| Productgrootte: | 210(L)* 135(B)* 225(H)CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Verticale volledig-auto de driepoot kaardt turnstile van de Gynasiumingang/nfc het systeem van de de scannerdeur van de gezichtscamera
| Applicatie: | Binnen/buiten met tent, gezelschap |
|---|---|
| Vermogensspanning: | AC220V/110V±10%, 50Hz/60Hz |
| richting van het passeren: | Eenrichtings- of tweerichtingspas |
Turnstile van de Toegangsbeheerrs485 SS304 0.6s Schommeling Barrière
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Voet 600mm Turnstile van de Steegrs485 0.6s Glijdende Poort
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm (één doorgang) |
| Type: | de hoogte spped poort |
De Schommelingsturnstile van de antiklem Automatische Sensor 0.1s Poort
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
Gezichts de Poortturnstile van de Opsporingssus304 Schommeling voor Controleteller
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
| Dimensie: | 1400*168*1000mm |
Halve de Veiligheidsturnstile van Hoogtebi Richtingpoort met Kaartlezer
| Applicatie: | kantoorgebouwen, lobby, sportschool, bank, overheid etc. |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 60 tot 120 cm |
| Productgrootte: | 140 ((L) * 20 ((W) * 100 ((H) CM |
De Driepootturnstile van Smart Card van de muntstukcollector van de de Erkenningsstreepjescode van het Poortgezicht het Aftastensysteem
| Applicatie: | Metro, waterpark, bedrijf, hotel, luchthaven |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 35~40 personen/min |
| MOTOR: | Servomotor |

