Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
Hoge beveiliging optische draaihek speed gate met 1400x300x1000mm kast en DC12V voeding
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart, QR -code |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
Voetturnstiles van de taillehoogte afstandsbedieningen draadloos alarmsysteem
| Productnaam: | de voetpoort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Busstationrfid Turnstile de Poort van de Klepbarrière met tegensysteemqr-code/streepjescodelezer
| Productnaam: | De Barrièrepoort van de busstationrfid Klep met tegensysteem en QR-code/streepjescodelezer |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Brutogewicht: | 90kg |
Supermarkt Bi richtingturnstile ingangssystemen door Infrarode Inductie
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Al elektrische mechanische roterende tripodHalf Hoogteturnstiles poort voor fabriekspost
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,2 tweede |
RFID-Driepootturnstile Poortmechanisme, de veiligheidssystemen van de Roestvrij staalingang
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Elektromagnetische turnstile de code qr deur van de mechanismescanner open voor universitair kanaal
| IP: | 54 |
|---|---|
| Richting: | Regelbare bi-richting |
| Vleugelspaneel: | acrylmateriaal, kleur optioneel |
IP65 volledige de Poortturnstile van de Lichaamsschommeling de Kaartlezer Zonder contact For Outdoor van Emv/Binnen
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
304 Turnstile van de roestvrij staal Gezichtserkenning Veiligheidssysteem 600mm Passagebreedte
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |

