Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Vingerafdruk Volledig automatische schommelende draaibank Barrière Menigte toegang voor luchthavens
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Store Swing Barrier Gate 600mm Breedte Flap Toegangscontrole Snelheid Gate Draaibaar
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
Bi-directionele tweestraal met gezichtsherkenning voor scholen
| DIMENSIE: | 1200(L)*280(B)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Handmatig of semi-automatisch / volautomatisch |
| Compatibel: | Gezicht / RFID / Vingerafdruk / Munt / QR-code |
304 van de de Barrièrepoort van de roestvrij staaldriepoot van de de Brugstijl het Ontwerp/de Scannervensters Voetpoort
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
50w binnen Openluchtturnstile Web Gebaseerde IP Biometrische Acess Geautomatiseerde Veiligheidspoorten
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Netto gewicht: | 80KG |
De supermarktturnstile RFID van Bi van het hoge snelheidsstaal richtingkaartlezer met de Sensor van IRL
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Netto gewicht: | 75 kg |
Hoog - kwaliteitslcd vertoningsmetro turnstile voetbarrière met symbolische acceptor en rfid KAARTJESlezer
| Application: | metro, train road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
Van het de luxe slimme kanaal van CHINA van het het ontwerp enige wapen van de de schommelingspoort Halve de Hoogte ondertekenen Turnstiles met Ce
| Grootte van product: | 1500x120x1000H mm, (of op maat) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Doorgangsbreedte: | 550 mm, 600~900 mm of langer op maat |
Turnstile van de drie Wapendriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | ≤600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |
Snelheid Twee Turnstiles van de Steeg de Halve Hoogte Intrekbare Poort van de Inputbarrière
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Sollicitatie: | Toegang / uitgang van carport, hotel, huis |

