Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Buiten Rfid-kaartlezer Swing Barrier Poort Draaibord Beveiliging Met Teller
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
Automatische tweeweg hoge snelheid flap barrière draaibank met 0.2s open/sluit tijd en RS-232 RS485 communicatie
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Luchthavenmetro Intelligent Turnstiles van de Glasingang de Vormontwerp van Nice
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*410*1080 mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Biometrie turnstyle poorten, Turnstiles van de driepoot Half Hoogte Toegangsbeheersysteem
| Sollicitatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Grof gewicht: | 70 kg |
De Poortturnstile van de ingangshoge snelheid Barrière voor Vip Cliënten, Gezicht of Kaartjeserkenning
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| vleugelmateriaal: | Acryl |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
168mm Slanke Cilindrische van het de Poort Acrylwapen van de Schommelingsbarrière Turnstile van de de Streepjescodesnelheid Poort
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| POOL-GROOTTE: | diameter 168 mm; hoogte 1050 mm |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
2 Turnstile van de stegen de Optische Taille Hoge Temperatuur van de Gezichtserkenning voor Hal
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Type: | enige kern & dubbele kern |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
Turnstile van het QR CodeToegangsbeheer Poort van de Volledige Automatische LEIDENE de Poort Driepootbarrière
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
SS304 Veiligheid Toegangscontrole Beheer Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate Voor treinen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Hoge snelheid LCD scherm flap barrière poort met gezichtsherkenning ID-kaart
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |

