Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
18mm Muntstuk In werking gesteld Turnstile cpu Programmeerbaar Multi de Inzamelingssysteem van de Muntstukselecteur
| Applicatie: | Openbare wc-ingang, zwembad |
|---|---|
| Muntstukdiameter: | 18 mm tot 30 mm |
| Monsternummer: | Gekoppeld |
Volledige Automatische RFID-Turnstile 90CM die wijd voor Veiligheid overgaan
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | < 40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm, of langer, kan op maat gemaakt worden |
Veiligheid 60110cm Voetturnstile van de Ingangsschommeling Acrylwapen met Brushless Motor
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
|---|---|
| Voeding: | AC100V-240V |
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
Turnstile van de antiverbrijzelings de Optische Gezichtserkenning Poort van de Schommelingsbarrière voor Toilet
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Hoge snelheids de Voetturnstile Terminal van de het Gezichtserkenning van het PoortToegangsbeheer
| Toepassing: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Afmeting: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Stroomvoorziening: | AC100V-240V |
De Erkenningsturnstile van de QR Codevingerafdruk Gezichtsesd Veiligheid met Thermische Camera
| Mededeling: | RS485-communicatie |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 25-30 personen per minuut |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
Elektrische Turnstile van de Schommelingspoort Turnstiles van de het Systeem Voetveiligheid van de Ingangscontrole
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
RFID-Lezer Automated Security Gates 3 de Taille Hoge Turnstile van de Wapen Voet Gezichtsscanner
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Turnstile van de het Bureauveiligheid van de taillehoogte van de de Erkenningsklep van het Poortrfid Gezicht de Barrièrepoort
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*120*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Voetturnstile van de Taillehoogte Enig/Tweerichtings voor Speelplaatsen en Themaparken
| Applicatie: | Bureau/de Ingang van Certer van de gymnastiekgeschiktheid |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP54 |
| Maat: | Standaard of aangepast |

