Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Gevangenis Twee Turnstile van de Passageklep de Deur Hoge Veiligheid van het Poort Automatische Glas
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Afstandsbediening Beveiliging Turnstile Gate Office Aanpassen Logo Swing Barrier Prijs
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
90 cm breed schommelgaten met biometrische toegangscontrole
| Glijdende snelheid: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Voeding: | AC 100-240V |
| lijnbreedte: | 90 cm (of aangepast 90~120 cm) |
Smart Biometric Face Recognition Turnstile with RS485 TCP/IP Communication and 1-2 Year Warranty
| Dimensie: | 1400*180*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Type weergave: | Facial Display LCD -scherm |
| rijstrookbreedte: | 55-130 cm |
Dubbele RFID-Kaartlezer Tripod Turnstile Gate, de oplossingen van de ingangscontrole
| Huisvestingsmateriaal: | standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
App Turnstile van de Code de Scanner Gecontroleerde Metro Roterende Poort van de het Wapenbarrière van Dalingstype drie
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Van de de Streepjescodesnelheid van RFID de Biometrische de Poortturnstile Systemen van het de CodeToegangsbeheer van Qr
| Grootte van product: | 1500x120x1000H mm, (of maat aanpassen) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm voor optie |
Thermische van de de Erkenningsklep van het Scannergezicht de Barrièreturnstile
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60 cm of (90 cm op maat gemaakt) |
Van de lezershalf height double van de QR-codekaart van de het Gezichtserkenning turnstile van de het Mechanismedriepoot zk
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
980mm van de de Klepbarrière van Hoogtebi Richting van de de Poortveiligheid de Metroturnstile
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

