Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Automatische Voetesd Poortlcd Enige Passage 3 Wapenturnstile voor Halingang
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Hoge veiligheid optische tourniquets Gezichtsherkenning Toegangscontrole Swing Barrier Gate
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Halve de het Bureaubouw van de Hoogteingang Driepootturnstile Poort 304 Roestvrij staal
| Huisvestingsmateriaal: | standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | binnen 600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Motor van de de Poort24v Borstel gelijkstroom van de onaanraakbare Handicapturnstile Cilinder de Automatische Barrière
| Productnaam: | Automatische schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | zuildiameter 168 mm, hoogte 1000 m |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Kiosk voor buitenbewaking
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| DIMENSIE: | 1200x1500x2400 (aanpasbaar) |
| Temperatuurbereik: | -15 tot 75°C |
Bouwend Turnstile van de de Schommelingspoort van de Tijdopkomst, jat de Poortsystemen van de Kaartsnelheid
| Productnaam: | De Schommelingspoort van de tijdopkomst |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Tailgating van de Veiligheidspoorten van de Alarmdriepoot Semi Automatisch Goedgekeurd Ce
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | Bedrijf, hotel, luchthaven |
| ODM/OEM: | Toegelaten |
Roestvrij staal Geautomatiseerde de Vingerafdrukrs485 Communicatie van het Poortsysteem Interface
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
3 / Meer van het de Opkomst Automatische Kaartje van de Steegtijd van de de Barrièrevingerafdruk Lezer For Metro
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Luxe Draagbare Beveiligingscabine 1500x2400mm Stalen Industrieel Design
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Dimensie: | 1500x2400 mm of aangepast |
| Temperatuurbereik: | -15 tot 75°C |

