Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Snelle de Schommelingsturnstile van de Snelheids Servomotor Poort met de Camera van de Gezichtserkenning het 8 Duimscherm
| Productgrootte: | 140CM (L) * 28CM (W) * 100CM (H) |
|---|---|
| Productnaam: | Schommelingsturnstile Poort met Gezichtserkenning |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Voetrs485-Veiligheidsstreepjescode/Qr-Codescannerturnstile voor Toeristengebied, Museum, Bioskoopingang
| Productnaam: | De Scannerturnstile van de Qrcode |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Het werk voltage: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Buurten, Turnstiles RFID van het GeschiktheidsToegangsbeheer het Gezichtsinzameling van de Kaartvingerafdruk
| Productnaam: | toegangsbeheerturnstile |
|---|---|
| Type: | Volledige automatisch |
| Brutogewicht: | 70KG/pc |
Openlucht Waterdichte IP67-de Schommelingsturnstiles van het GraadToegangsbeheer, Geschilderd Turnstile met Kleur
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Waterdichte Turnstile van de de Hoge Normdouane van IP69 met MultiToegangsbeheercompatibel systeem
| Punt: | Turnstile van het douaneontwerp |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| Brutogewicht: | 120KG/set |
Voetklepturnstile de Barrièrepoort van de Barrièreveiligheid met Gezichtserkenning
| Naam van het product: | Barrièrepoort met Gezichtserkenning |
|---|---|
| Grootte van product: | 500*280*960mmmm |
| Pakketgrootte: | 580*360*1050mm |
Eersteklas Hotel/School/Bureau de Bouw Turnstile van de Gebruiks Halve Hoogte met Multiacess-Controlesysteem
| Type: | Halve Hoogteturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
304 SS Materiaal Hoog snelheidsdraaipoort voor toegangscontrole binnen en buiten Superkleine afmetingen
| Naam van het productMethode van controle: | kleine hogesnelheidsturnistielpoort |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Communicatiemethode: | TCP/IP of RS485 |
Het Beheersysteem van het stadionkaartje voor Turnstile TDX - CT van de Streepjescodescanner - IP Controlemechanisme
| Productnaam: | Ticketbeheersystemen op draaibank |
|---|---|
| Grootte van de draaibank: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de de Postschommeling van de taillehoogte automatische de Poortturnstile, Turnstile van de Schommelingspoort
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van de taillehoogte de automatische voor de Hovercrafthaven van |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |

