Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
RFID-Turnstile van de Kaart Autoingang Elektrische Treinturnstile Barrièrepoort voor Sportief Trefpunt
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Full Automatic Speed Gate Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Frequentie: | 50~60 Herz |
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
Muntstuk of de Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstile Poorten van de Ingangsuitgang voor Openbaar Gebied
| Punt: | Gat-310 |
|---|---|
| Versie: | semi automatische/volledige automatisch |
| Brutogewicht: | 75kg |
Poort van de de Schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije, Zwemmende het wapenbarrière van de Zaalschommeling
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije voor Zwemmende Zaal en Geschi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Pas OEM ODM Veiligheidsturnstiles Draagbare 1.6meter voor de Bioskoop van de Bureaugymnastiek aan
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
De Driepootturnstile van bi Richtingpoort IP54 met Gezichts de ErkenningsToegangsbeheer van RFID
| Voeding: | AC110~240 V |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
| Applicatie: | Binnen of buiten |
Luchthaven/Metro/Zwemmend Hall Speed Gate Turnstile met Automatische Rfid-Lezer
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Barcode Qr-code Tripod toegangscontrole draaibanden
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |
Antitailgating SS316 Cilindrische Schommelingsturnstile RS485
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Supermarkt Eenrichtingsverkeer Handmatige schommeling Voetganger Draaipoort 90cm Lang kanaal
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), binnen en buiten met schuur |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |

