Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Glijdende turnstiles van de Schotveiligheid met het alarmerende materiaal en richtings wijzen op
| Productnaam: | Glijdende de barrièrepoort van de Schotschommeling met het alarmerende materiaal en richtings wijzen |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Taille Hoge drie bewapent turnstile van de rolpoort triop poort voor voettoegangsbeheer
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Automatische Turnstiles van de Driepoot Halve Hoogte Poort, ingangsmetro turnstile voetcontrole
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Zware Turnstile van de Stroom Elektronische Klep de Barrièregelijkstroom Brushless Motor van de Veiligheidspoort
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Het dubbele Turnstile van de Motor Volledige Automatische Intrekbare Luchthaven Mechanisme van de barrièrepoort
| Type: | Dubbele turnstile van de motorklep |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Elektronische turnstile van de de Barrièrepoort van de Mechanismeschommeling met ESD Meetapparaat
| Productnaam: | Elektronische de Barrièreturnstile van de Mechanismeschommeling met streepjescodesysteem en ESD Meet |
|---|---|
| Motor: | DC24V |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Het supermarktmuntstuk stelde RFID-Turnstile met alarmfunctie en het terugstellenfunctie in werking
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktrfid schommeling met alarmfunctie en het terugstellenfunctie |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De Streepjescodecontrole van de geschiktheidsclub in Turnstile van de Snelheidspoort, Turnstile van de Bureauschommeling
| Openingstijd: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| vleugelmateriaal: | Acryl |
RFID-de Barrièrepoort van de Kaartss304 Gezichtsschommeling voor het Pretpark van de Schoolkleuterschool
| Puntnaam: | Panda Turnstile |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Schone Zaal ESD van het Ingangspersoneel Turnstile van de Meetapparaatklep Poort voor Pols en Voetriem
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |

