Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
900mm Optische Thermische Schommelingsturnstile Poort voor Gymnastiek
| Bedrijfstemperatuur: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Voeding: | AC100V-240V |
| Type: | Volledig automatisch |
De Driepootturnstile van de Gezichtserkenning Infrarode Poort zonder contact
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Garantie: | Eén jaar |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
100mm de Brede Slanke Schommelingsturnstile Automatische RFID Lezer For Lobby van de Barrière Snelle Passage
| Kastgrootte: | 1400 mm (L) * 100 mm (B) * 980 mm (H) |
|---|---|
| Voeding: | 100~240 V (AC) |
| Doorgangsbreedte: | 750 mm |
De draagbare Driepootturnstile Poort van de het Roestvrije staalbarrière van de Poortvingerafdruk RS485
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
Gezichtsherkenning Swing Turntile Gate
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Van de de Schommelingsbarrière van de voettribune 1.5meter Turnstiles van het de Poortrs485 304 Roestvrije staal
| Grootte van product: | 280*330*1500mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
De Snelheidsturnstile van de Zwembadklep Poort met Moderne Infrarode Camerapassage
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
Elektrische Turnstile van de Klepbarrière Snelheidsesd Gezichts de Controlesoftware van het Aftastenscherm
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Half Hoog ESD Turnstile Waterdicht Poortsysteem Semi Automatische SUS304
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
De Erkenningsturnstile van het Toegangsbeheergezicht Waterdichte Openlucht met Streepjescodescanner
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |

