Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
ESD Veiligheidsturnstile Poortrs485 Communicatie Interfacesysteem
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Op zwaar werk berekende Ingangsturnstile het Roestvrije staal Tweerichtings Robuuste Barrière van Veiligheidsdeuren
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Servomotor flap draaibank veiligheid gezicht terminal herkenning barcode ticket in de metro
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
600 mm Breedte van de doorgang Volle hoogte Draaiwiel
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Automatische halfhoog draaihek met roestvrij staal 304 IP54 bescherming en 0,4s barrière open/sluit tijd
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Verticale beveiliging Automatisch uitschakelt draaistellen Controller RFID-kaart Open Cargo Roestvrij staal Door op maat
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Van de de Premiekwaliteit van de openbare gebouwenhal turnstiles van de de Buistype gehandicapte toegang prijs
| Productnaam: | Kleur stalen wachthuisje |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | Kleurstaal |
OEM Logo Sliding Turnstile/QR-codeturnstile Deur/de Barrièrepoort van de Veiligheidsschommeling/voor Openbare Hal
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
De poort van de de hoge snelheidssteeg van China rfid slingert Turnstiles van de barrière Halve Hoogte voor voetinputtoegang
| Passerende snelheid: | 50 personen/min. (IC-kaart) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |

