Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Digitale Gezichtserkenningsturnstile, het Systeem van het de PoortToegangsbeheer van de Schommelingsbarrière
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Turnstile van de driepoot de Gezichtserkenning Automatische Tegenpoort van de Ingangsveiligheid RFID
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
304 het Gezicht Reconganation van de roestvrij staalrfid Vingerafdruk allen in Één Overheidsprojecten
| Productnaam: | Turnstile van het hoge snelheidsspoor |
|---|---|
| (Vlakke) afmetingen: | 3000*300*1000mm of cusotmzied |
| Gewicht: | 350kg |
Intelligente voetgangersgrens
| Productnaam: | Snelheidspoortdraaier |
|---|---|
| Front LED-scherm: | Kan worden aangepast |
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
Beste turnstile van de verkoop automatische driepoot/jonge geitjesturnstile buiten RFID-de Vingerafdrukbarrière van de Taillehoogte
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Automatische Streepjescode/Qr-Codeturnstile Kaartjesbeheersystemen voor Toeristengebied, Museum, Bioskoopingang
| Productnaam: | Ticketbeheersysteem |
|---|---|
| Sollicitatie: | Metrostation, busstation, Scenic, bioscoop, stadion, concert, enz. |
| Type: | Draaiwielpoort met kaartjesbeheersysteem |
ESD Driepootturnstile Toegangsbeheersysteem met Voetpedaal & van de 8 Duimcomputer ESD Teste Poorten
| Productnaam: | Esd Driepootturnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
van de de Veiligheids Draaiende Deur van 100V 240V Voet Hoge van het de Toegangssysteem de Poort Volledige Hoogte
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Voeding: | AC220V/110V |
90CM barrières van het de Vleugeltoegangsbeheer van de breedte de Glijdende Kaart Dubbele met automatische sensor
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
Het Toegangsbeheer Gezichtserkenning Turnstile Geïntegreerd Wiegand Cctv Camera van de tijdopkomst
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |

