Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
De Erkenningsturnstiles van het hoge snelheids Optische Gezicht Anti de Poortturnstile van de Verbrijzelingsschommeling
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Turnstile van de de Taillehoogte van het halToegangsbeheer Duidelijke Vleugels Optische Turnstile Fabrikanten
| Applicatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Wapen drie Gangenesd Elektrisch Driepootturnstile Poort Draagbaar 3 voor Workshop
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
De antilezer Pedestrian Flap Barrier, elektronische turnstiles van de staartveiligheid RFID voor de Bouw van Passage
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Normaal 40 Persoon/Min Pass Rate Swing Barrier-Poort, Gemakkelijke Turnstile van de Verrichtingsveiligheid
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug intelligente draaibarrièrepoort |
De Poort van de lezersbaffle flap barrier van de Qrcode, Gymnastiek/stadionturnstile poortsystemen
| Productnaam: | Van de de codelezer van Qr van de alarmfunctie de barrièrepoort van Baffle Flap voor Gymnastiektento |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Barcode Qr-code Tripod toegangscontrole draaibanden
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |
Dik 1.5mm TCP/IP slimme esd van toegangselectrics de hoogteturnstile van de ingangs enige taille met nfcveiligheidssysteem
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
RFID-Lezer Automated Security Gates 3 de Taille Hoge Turnstile van de Wapen Voet Gezichtsscanner
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
OEM driepoot draaibank met 25-30 personen/min Doorgangssnelheid 55-60 cm Doorgangsbreedte en 1,2-1,5 mm Stalen dikte
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |

