Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Slimme Mechanismeesd de Klepturnstile van de Poort Biometrische Scanner Poort met Vrije Software
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Automatische schommelbarrière Baffelpoort Draaiwijk kantoor Vinnige toegangscontrole Smart Hotel afstandsbediening ingang
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
Waterdichte Binnen & Buiten Voetgangers Biometrische Toegangscontrole Draaihek Swing Barrier Gezichtsherkenning Draaihekken
| Snelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Kanaalbreedte: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
De brede Poort van de Steeg Voetschommeling, de Automatische gelijkstroom-Bouw van het de Poortbureau van de Ingangsbarrière
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
|---|---|
| Dimensie: | L1400xB200xH1000mm |
| Type: | enige kern & dubbele kern |
Elektronische het Toegangsbeheerturnstiles van de Schommelingsbarrière met Tegensysteem van de Veiligheids het Thermische Scanner
| Grootte van product: | 1400 mm * 310 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Richting: | zowel binnenkomst als bestaan |
| Breedte van het pad: | 600 mm |
Dubbele Turnstile van de de Motorklep van gelijkstroom Brushless Poort met Temperatuur het Systeem van het ControleToegangsbeheer
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Automatische tweeweg hoge snelheid flap barrière draaibank met 0.2s open/sluit tijd en RS-232 RS485 communicatie
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Automatische halfhoog draaihek met roestvrij staal 304 IP54 bescherming en 0,4s barrière open/sluit tijd
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Roestvrij staal Klantgericht Speciaal Logo Bidirectional Swing Barrier Gate/Automatische Turnstile
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |

