Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Roestvrij staal Klantgericht Speciaal Logo Bidirectional Swing Barrier Gate/Automatische Turnstile
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
SS304 gemotoriseerde Turnstile Barrièrepoort met Streepjescode
| Sollicitatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
|---|---|
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
De Veiligheids Voetturnstiles 900mm van de taillehoogte de Deur van het PassageToegangsbeheer
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Store Swing Barrier Gate 600mm Breedte Flap Toegangscontrole Snelheid Gate Draaibaar
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
304 RVS draaihek met gezichtsherkenning
| Passagesnelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Breedte van het kanaal: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
Van de LEIDENE Metro Richtingsindicator de Klepturnstile van het PostToegangsbeheer voor de Bureaubouw
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Halve Turnstile van de de Schommelingspoort van het Hoogte Veelvoudige Lees-schrijfapparaat Knoop Met afstandsbediening
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Systemen van het de PoortToegangsbeheer van de ingangs de Automatische Barrière voor Statische Elektriciteit
| Huismateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte van de doorgang: | ≤ 600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |
Turnstile van de de Klepbarrière van de diapoort Intrekbare Vleugels met het Systeem van de Gezichtserkenning
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
De Erkenningsturnstiles van het hoge snelheids Optische Gezicht Anti de Poortturnstile van de Verbrijzelingsschommeling
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |

