Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Slank de Hoogteturnstile van Rfid Dubbel Volledig de Barrièresysteem van het PoortToegangsbeheer
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Materiaal: | RVS 304, dik 1,5 mm ~ 2,0 mm |
| Slaagpercentage: | 35~40 persoon/min |
Bi Richtingturnstile van de Snelheidspoort met Gezichts Communicatie van Lezerstcp IP Streepjescode
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
IC-van de de Streepjescodevingerafdruk van identiteitskaart Turnstile van de de Schommelingspoort Gezichtserkenning
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
Van de de Schommelingsbarrière van de voettribune 1.5meter Turnstiles van het de Poortrs485 304 Roestvrije staal
| Grootte van product: | 280*330*1500mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
De Snelheidsturnstile van de Zwembadklep Poort met Moderne Infrarode Camerapassage
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
304SUS de Barrièreturnstile van de hoge snelheidsschommeling Turnstile van de Gezichtserkenning
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
SS304 Veiligheid Toegangscontrole Beheer Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate Voor treinen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van de de Premiekwaliteit van de openbare gebouwenhal turnstiles van de de Buistype gehandicapte toegang prijs
| Productnaam: | Kleur stalen wachthuisje |
|---|---|
| Grootte van product: | 1.2×1.5×2.4m 1.5×1.5×2.4m 1.5×1.7×2.4m 1.8×1.8×2.4m 1.7×2.0×2.4m 2.0×2.5×2.4m |
| Materiaal: | Kleurstaal |
Ce-turnstile van het de vingerafdruktoegangsbeheer van het certificaat tweerichtings volledige automatische roestvrije staal
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/TCP/IP |
| Dimensie: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |

