Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
Ce-turnstile van het de vingerafdruktoegangsbeheer van het certificaat tweerichtings volledige automatische roestvrije staal
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/TCP/IP |
| Dimensie: | 1200 * 300 * 1000 (mm) |
OEM Logo Sliding Turnstile/QR-codeturnstile Deur/de Barrièrepoort van de Veiligheidsschommeling/voor Openbare Hal
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Smart jat de Poorten van de Kaarten Gecontroleerde Toegang voor de Ingang van het het Hotelbureau van de Stadionclub
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Nettogewicht: | 80 kg |
Turnstile zonder contact van de anti-tailgatings Voetluchthaven/van de de Snelheidspoort van NFC Slimme het Systeemoplossing voor Metro
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Applicatie: | Toegang / uitgang van carport, hotel, huis |
6065cm SS316 Rfid de Erkenningsturnstile van het Kaartgezicht
| Productgrootte: | 140 ((L) * 20 ((W) * 100 ((H) CM |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
Voet 600mm Turnstile van de Steegrs485 0.6s Glijdende Poort
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm (één doorgang) |
| Type: | de hoogte spped poort |
Dubbel Turnstile van de Richtings Gezichtserkenning Barrièresysteem 1200mm snakt
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Voeding: | AC 100~240 volt, 50/60HZ |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
RFID-turnstile van de Klepbarrière veiligheidspoort met Stemherinnering en alarmfunctie
| Productnaam: | RFID-de poort van de klepbarrière met Stem Snelle Functie en alarmfunctie |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
Turnstile van de drie Wapendriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | ≤600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |
De Streepjescodecontrole van de geschiktheidsclub in Turnstile van de Snelheidspoort, Turnstile van de Bureauschommeling
| Openingstijd: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| vleugelmateriaal: | Acryl |

