Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 461 producten.
Antitailgating Biometrische Turnstile van de Handicaptoegang Poort
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Passerende snelheid: | 40 mensen/min |
Van de de Identificatieschommeling van het luchthavenkaartje de Poortturnstile Schotontwerp
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Bedrijfstijd: | 0,2 Seconden |
| MCBF: | 5.000.000 cycli |
Smal Turnstile van de de Snelheidspoort van Hal Dubbel Motoren Digitaal het Toegangsbeheersysteem van de Schommelingsbarrière
| Doorgangssnelheid: | 40 personen/min (normaal open) |
|---|---|
| Front LED-scherm: | Kan worden aangepast |
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
De Barrièrepoort van de superieure Kwaliteitsschommeling, Bestand tegen Externe Schade Automatische Tweerichtingspoort
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
DC24V intrekbaar Gecontroleerde Toegangsturnstiles wirh de identificatiemateriaal van de kaartlezer
| Productnaam: | DC24V het intrekbare van de de poort wirh kaart van de klepbarrière materiaal van de de lezersidenti |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De Barrièreturnstile van de roestvrij staal Automatische Klep Hoge snelheid Rfid met Vingerafdruklezers
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Type: | enige kern & dubbele kern |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
Van de lezershalf height double van de QR-codekaart van de het Gezichtserkenning turnstile van de het Mechanismedriepoot zk
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
De automatische Poort van de Klepbarrière voor de Bureaubouw RFID Voetingang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
De barrière rfid lezer Turnstile van Turnstyle van de Toegangsbeheertaille Hoge voor School of het Ziekenhuisingang
| Invoeren: | 100V~240V |
|---|---|
| Kleur kleppaneel: | rood, blauw, zwart of transparant |
| Jat Kaart: | Twee manieren |
Van de het Roestvrije staal Tweerichtingsklep van de taillehoogte de Barrièrepoort, RFID-Barrière van de Auto de Automatische Klep
| Productnaam: | 304 Staineless-de Barrièrepoort van de Staalklep |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |

