Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Systeem van de de Driepoottoegang van de richtingsvertoning het Efficiënte, turnstiles van het Busmuntstuk poorten
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 320*310*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
304 Turnstile van de roestvrij staal Semi Automatische Verticale Driepoot met Mifare-Kaartlezer
| Productnaam: | Draagbare Driepootturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 430*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Intelligente de Driepootturnstile van het 3 Wapensroestvrije staal Poort voor Verkeer/Bureau de Bouw
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Intelligente Turnstile van de Veiligheidsdriepoot Poort 220V/110V-het Werk Macht
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
De antiluchthaven leidde de Biometrische Turnstile van de Staartveiligheid Barrière Vertoning voor School/Hotel
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Driepootturnstile van het roestbewijs de Poort verzet tegenzich aan Extern vernietigt voor Woon, Gymnastiek
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
304 Turnstile van de roestvrij staaldriepoot Intelligente Poort Hydraulische Schokbrekers
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
RFID-Driepootturnstile Poortmechanisme, de veiligheidssystemen van de Roestvrij staalingang
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Hoog Veranderlijk de Barrièrepoort Aangepast Geleid Licht van de Veiligheidsklep
| Productnaam: | Hoge de Barrièrepoort van de Veiligheidsklep |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Automatische taille de Hoogte roteert Driepootturnstile Poort in SupermarktToegangsbeheer
| MOTOR: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Materiaal: | Binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Het werk beweging: | Het werk beweging: DC24V solenoïdeklep |

