Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Turnstile van het mechanismeToegangsbeheer Driepootturnstile de Lezer Entrance And Exit van de Poortstreepjescode
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Openluchtturnstile van de ingangsdriepoot Poort met muntstuk operater/RFID-streepjescode
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Workshopturnstile ingangspoorten, esd turnstile veiligheidssystemen met Testapparaat
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Biometrische Automatisch roteert Driepootturnstile Poort Halve Hoogte voor Ingang
| Huismateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte van de doorgang: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| type: | driepoot draaibank |
Automatische Streepjescode/Qr-Codeturnstile Kaartjesbeheersystemen voor Toeristengebied, Museum, Bioskoopingang
| Productnaam: | Ticketbeheersysteem |
|---|---|
| Sollicitatie: | Metrostation, busstation, Scenic, bioscoop, stadion, concert, enz. |
| Type: | Draaiwielpoort met kaartjesbeheersysteem |
Binnenturnstile van de de Veiligheidsdriepoot van het Roestvrij staallichaam met Hoogte - kwaliteit
| Productnaam: | Driepootturnstile Poort |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Roestvrije de Driepootturnstile van Staalbi Richtingpoortvoetganger met Rfid-Lezer
| Naam van het product: | Concurrerende prijs driepoot draaibank |
|---|---|
| grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Maak Lange hoge die turnstiles van de Leventaille door RFID-Armband/Muntstuk/RFID-Kaart in werking waterdicht wordt gesteld waterdicht
| Productnaam: | Zwembad Turnsitle |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Van de de Kaartlezer van het streepjescodesysteem RFID turnstile van Access Control voor Toerisme/Sporten
| Naam van het product: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Elektronische Veiligheidsoem/ODM Turnstile Verticale Handbarrières met Rfid-Controle
| Naam van het product: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Grootte: | 420*330*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

