Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ automatic entrance turnstiles ] bij elkaar passen 460 producten.
Volledige Automatische de Poorttoegang van de Schommelingsbarrière met Correct/Licht Alarm tot het Verhinderen van Onwettige Indringer
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Brug intelligente draaibarrièrepoort |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
Biometrische de driepootturnstile van de functie rollende poort met teller in roestvrij roestvrij staal
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,2 tweede |
Veiligheid het Integreren Driepootturnstile de ErkenningsToegangsbeheer van het Poortgezicht
| Productnaam: | Het Toegangsbeheerturnstile van de gezichtserkenning Poort |
|---|---|
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
| Grootte van Product: | 1200*200*1000mm |
Buiten Waterdichte Turnstile van de Ingangscontrole Poort 1.5mm Dikte met NFC-Lezer
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
| Productnaam: | 304 automatische tripiodturnstile van SUS |
Volledige Automatische Turnstile van het Dalingswapen Poort Dubbel Chips Bi - Richtingrol Drie
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1080 mm (H) |
Tweerichtings Voetdriepootturnstile Poort met Toegangsbeheersysteem/LEIDEN Indicatorlamp/Alarmlicht
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Auto de Barrièrepoort IP54 35 Personen Min For Gym Club Company van de het Terugstellenklep
| Garantie: | 1 jaar gratis garantieservice |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Productnaam: | Automatisch half turnstile toegangsbeheer voor gymnastiek |
Passagebreedte 600 Poort van de MM. de Volledige Automatische Driepoot Barrière met Muntstuk Accepter/Tegenfunctie
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
Anti - de Wegblocker van de terrorisme Hydraulische Veiligheid, de Wegblocker van de Hotelingang Systeem
| Grootte: | Norm: L 2500* W 920* H 760 mm, kan ook douanelengte zijn overeenstemmend de plaatssituatie |
|---|---|
| Beschermingsrang: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Het halve het Hoogtemuntstuk of Teken stelde turnstile ingangspoorten voor Zwembadingang in werking
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1100 mm (H) |

