Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Ingang en Uitgangs Automatisch de Poort Intelligent Roestvrij staal van de Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De intelligente Biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid allen in Poorten van Één Systeem de Gemakkelijke Installatie
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Poort van de de Schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije, Zwemmende het wapenbarrière van de Zaalschommeling
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van het waterbewijs de roestvrije voor Zwemmende Zaal en Geschi |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De Barrièrepoort van de Supermaretschommeling met tegen/automatische schommelingspoort voor Lastenbeheer
| Productnaam: | Schommelings glijdende poort met teller voor supermaret en Lastenbeheer |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Lange de Barrièrepoort van de levensduurschommeling, de Poortsystemen van de afstandsbedieningsnelheid met het wijzende op systeem van IRL
| Productnaam: | Lange de barrièrepoort van de levensduurschommeling met het wijzende op systeem van IRL in afstandsb |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Prestige QR/Turnstile van de Streepjescodescanner
| Productnaam: | QR / Barcode Toegangscontrolepoort |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Automatisch roteer Turnstile Veiligheidspoorten
| Productnaam: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Maat: | 1200 mm (L) * 300 mm (B) * 980 mm (H) |
| Materiaal: | standaardroestvrij staal 304 |
De auto verandert de Schommelingsturnstile van Veiligheidsrfid de Motor van de de Detectorgelijkstroom 24V Borstel van Flexiable IRL van plaats
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Zelf - van de de Functieschommeling van het controlealarm van de de Barrièrepoort van de de Richtingsvertoning de Kaartlezer van Identiteitskaart
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 350*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Halve Turnstile van de de Schommelingspoort van het Hoogte Veelvoudige Lees-schrijfapparaat Knoop Met afstandsbediening
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

